CMS Content Sync (3.0.12) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: new
mn: шинэ

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Access
mn: Хандалт

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: is
mn: бол

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
