CMS Content Sync (3.0.14) - en to lv translation catalogue (70 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Is
lv: Ir

en: Type
lv: Veids

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: required
lv: obligāts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: new
lv: jauns

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Access
lv: Piekļuve

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Check
lv: Pārbaude

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Manually
lv: Manuāli

en: Desc
lv: Dilst.

en: here
lv: šeit

en: Allow
lv: Atļaut

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Change
lv: Mainīt

en: in
lv: iekš

en: Entity
lv: Entītija

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: New
lv: Jauns

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: is
lv: ir

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: deleted
lv: dzēsts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Export configuration
lv: Eksportēt konfigurāciju

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
