CMS Content Sync (3.0.14) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: here
ug: بۇ يەر

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: is
ug: ئۈچۈن

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
