CMS Content Sync (3.0.16) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: new
my: အသစ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
