CMS Content Sync (3.0.17) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: new
gu: નવું

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: is
gu: છે

en: Data
gu: માહિતી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
