CMS Content Sync (3.0.19) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Confirm
af: Bevestig

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: required
af: verpligtend

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: new
af: nuut

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Allow
af: Toelaat

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
