CMS Content Sync (3.0.2) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Change
ka: შეცვლა

en: is
ka: არის
