CMS Content Sync (3.0.20) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Is
pl: jest

en: Type
pl: Typ

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: required
pl: wymagane

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: new
pl: nowy

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: default
pl: domyślny

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Access
pl: Dostęp

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Check
pl: Sprawdź

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: here
pl: tutaj

en: Allow
pl: Zezwól

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Handler
pl: Format

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Change
pl: Zmień

en: in
pl: wśród

en: Entity
pl: Encja

en: missing
pl: brakujące

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: New
pl: Nowy

en: Select
pl: Wybierz

en: is
pl: to

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Connect
pl: Połącz

en: Usage
pl: Użycie

en: Compatibility
pl: Kompatybilność

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: deleted
pl: usunięte

en: Important
pl: Ważne

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Flags
pl: Flagi

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: Export configuration
pl: Eksportuj konfigurację

en: Variant
pl: Wariant

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: restore
pl: przywróć

en: Default moderation state
pl: Domyślny stan moderacji

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pl: Dane dziennika są uszkodzone i nie mogą być poddane deserializacji: @message
