CMS Content Sync (3.0.22) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: required
si: අවශ්‍යයය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
