CMS Content Sync (3.0.23) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Language
mg: Teny

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
