CMS Content Sync (3.0.4) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Site name
ht: Non sit la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
