CMS Content Sync (3.0.5) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Confirm
kk: Растау

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: is
kk: ол

en: Registration
kk: Тіркелу
