CMS Content Sync (3.0.8) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: new
ps: نوی

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Access
ps: لاس رسی

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Allow
ps: پرېښل

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Change
ps: بدلون

en: Authentication
ps: تصدیق

en: New
ps: نوی

en: Select
ps: غوره
