CMS Content Sync (3.0.9) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
