Content Sync (content-sync.io) (3.2.0) - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Is
cs: Je

en: Type
cs: Typ

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: required
cs: vyžadováno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: new
cs: novinka

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Notes
cs: Poznámky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Check
cs: Šek

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Site name
cs: Název webu

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Warning
cs: Varování

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: here
cs: zde

en: Allow
cs: Povolit

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Handler
cs: Ovladač

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Change
cs: Změnit

en: in
cs: v

en: Authentication
cs: Ověření

en: New
cs: Nové

en: Select
cs: Vybrat

en: is
cs: je

en: Usage
cs: Použití

en: Machine name
cs: Strojový název

en: deleted
cs: smazáno

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Export configuration
cs: Exportovat konfiguraci

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Critical
cs: Kritický

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: restore
cs: obnovit
