Content Sync (content-sync.io) (3.2.0) - en to el translation catalogue (59 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: new
el: νέο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: all
el: όλα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Check
el: Επιταγή

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: here
el: εδώ

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Change
el: Αλλαγή

en: in
el: σε

en: Entity
el: Οντότητα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: New
el: Δημιουργία

en: Select
el: Επιλογή

en: is
el: είναι

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Usage
el: Χρήση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Export configuration
el: Εξαγωγή ρυθμίσεων

en: Critical
el: Κρίσιμο
