Content Sync (content-sync.io) (3.2.0) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: new
km: ថ្មី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: is
km: ជា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
