Content Sync (content-sync.io) (3.2.0) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
