Content Sync (content-sync.io) (3.2.0) - en to ms translation catalogue (37 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Language
ms: Bahasa

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: new
ms: baharu

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: default
ms: lalai

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Weight
ms: Pemberat

en: none
ms: tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Custom
ms: Tersuai

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Warning
ms: Amaran

en: Allow
ms: Dibenarkan

en: is
ms: ialah

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: deleted
ms: telah dipadamkan

en: Registration
ms: Pendaftaran
