Content Sync (content-sync.io) (3.2.0) - en to sv translation catalogue (70 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Is
sv: Är

en: Type
sv: Typ

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: required
sv: obligatorisk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: new
sv: nytt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: all
sv: alla

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: default
sv: förvald

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Warning
sv: Varning

en: Advanced
sv: Utökad

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: here
sv: här

en: Allow
sv: Tillåt

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Handler
sv: Hanterare

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Change
sv: Ändra

en: in
sv: i

en: Entity
sv: Objekt

en: Authentication
sv: Autentisering

en: New
sv: Ny

en: Select
sv: Välj

en: is
sv: är

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Usage
sv: Användning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: deleted
sv: raderad

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Registration
sv: Registrering

en: Flags
sv: Flaggor

en: Is one of
sv: Är en av

en: Create new
sv: Skapa ny

en: Export configuration
sv: Exportera konfiguration

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Critical
sv: Kritisk

en: restore
sv: återställ

en: Ignore Field
sv: Ignorera fält

en: Default moderation state
sv: Förvald modereringsstatus
