Content Sync (content-sync.io) (3.2.1) - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: new
eo: nova

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Allow
eo: Permesu

en: Ignore
eo: Ignoru

en: is
eo: estas

en: Entity type
eo: Speco de ento
