CMS Content Sync (8.x-1.21) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Is
sv: Är

en: Type
sv: Typ

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Access
sv: Åtkomst

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Desc
sv: Fallande

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: here
sv: här

en: Allow
sv: Tillåt

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Both
sv: Båda

en: Handler
sv: Hanterare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: in
sv: i

en: Entity
sv: Objekt

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Apply
sv: Applicera

en: is
sv: är

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Debug
sv: Felsök

en: Usage
sv: Användning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: Import content
sv: Importera innehåll

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Flags
sv: Flaggor

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Is one of
sv: Är en av

en: Export configuration
sv: Exportera konfiguration

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
