CMS Content Sync (8.x-1.27) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Check
el: Επιταγή

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Desc
el: Φθί

en: here
el: εδώ

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Both
el: Και τα δύο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: in
el: σε

en: Entity
el: Οντότητα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: is
el: είναι

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Usage
el: Χρήση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Export configuration
el: Εξαγωγή ρυθμίσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ
