CMS Content Sync (8.x-1.34) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Is
fi: On

en: Type
fi: Tyyppi

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Access
fi: Pääsy

en: Check
fi: Muu suoritus

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Fields
fi: Kentät

en: Manually
fi: Manuaalisesti

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: here
fi: täällä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Allow
fi: Sallittu

en: Ignore
fi: Ohita

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Change
fi: Muuta

en: in
fi: sisällä

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: is
fi: on

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Usage
fi: Käyttö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Flags
fi: Liput

en: Bundle
fi: Paketti

en: Is one of
fi: On yksi

en: Create new
fi: Luo uusi

en: Export configuration
fi: Vie asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Master
fi: Isäntä
