CMS Content Sync (8.x-1.38) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Introduction
br: Digoradur

en: Ignore
br: Dianaout
