CMS Content Sync (8.x-1.43) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: is
ne: छ

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
