CMS Content Sync (8.x-1.50) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Save
ky: Сактоо
