CMS Content Sync (8.x-1.54) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Access
az: İcazə

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site
az: Sayt

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Allow
az: İcazə verin

en: Ignore
az: İqnor et

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Change
az: Dəyişmək

en: in
az: daxildir

en: Entity
az: Entiti

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Debug
az: Debaq

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Is one of
az: Biridir

en: Export configuration
az: İxrac konfiqurasiyası

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
