CMS Content Sync (8.x-1.57) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
