Glazed CMS Core (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Search
gu: શોધ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
