Glazed CMS Core (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
