Glazed CMS Core (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Upload Images
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Asc
nl: Oplopend
