Glazed CMS Portfolio (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
