Glazed CMS Portfolio (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
