Glazed CMS Portfolio (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Services
lt: Paslaugos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
