Glazed CMS Portfolio (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
