Glazed CMS Portfolio (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: All
ne: सबै

en: Details
ne: विस्तृत
