Glazed CMS Portfolio (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Category
nl: Categorie

en: All
nl: Alle

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Client
nl: Afnemer

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Asc
nl: Oplopend

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Image Carousel
nl: Afbeeldingcarrousel
