Glazed CMS Portfolio (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Category
de: Kategorie

en: All
de: Alle

en: Original image
de: Originalbild

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Attachments
de: Anhänge

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Image Display
de: Bildanzeige

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Default Offset (Percent)
de: Standard-Versatz (Prozent)

en: Image style: @value
de: Bildstil: @value

en: Default offset: @value
de: Standard-Versatz: @value

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
