Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Host
be: Хост

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: No item selected.
be: Нічога не выбрана
