Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Host
bg: Хост

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Hours
bg: Часове

en: Minutes
bg: Минути
