Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Host
bn: হোস্ট

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: About
bn: সম্পর্কে
