Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Password
br: Ger-tremen

en: About
br: Diwar-benn
