Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Host
ca: Servidor

en: Destination
ca: Destí

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Hours
ca: Hores

en: Minutes
ca: Minuts

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Tab (\t)
ca: Tabulador (\t)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Colon (:)
ca: Dos punts (:)

en: Pipe (|)
ca: Barra (|)

en: Period (.)
ca: Punt (.)

en: Space ( )
ca: Espai ( )

en: No item selected.
ca: Cap element seleccionat.
