Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Host
cs: Hostitel

en: Destination
cs: Cíl

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Hours
cs: Hodin

en: Minutes
cs: Minuty

en: About
cs: Popis

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: No item selected.
cs: Nebyla vybrána žádná položka.
