Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།
