Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Host
eo: Gastiganto

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.
