Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Host
fa: میزبان

en: Destination
fa: مقصد

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Hours
fa: ساعت

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: No item selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.
