Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Host
fr: Hôte

en: No items selected.
fr: Aucun élément sélectionné.

en: Hours
fr: Heures

en: About
fr: À propos

en: Comma (,)
fr: Virgule (,)

en: Tab (\t)
fr: Tabulation (\t)

en: Semicolon (;)
fr: Point-virgule (;)

en: Colon (:)
fr: Deux-points (:)

en: Period (.)
fr: Point (.)

en: Space ( )
fr: Espace ( )

en: No item selected.
fr: Aucun élément sélectionné.

en: Date type/Element type
fr: Type de date / d'élément

en: The delimiter used when an element has multiple values.
fr: Le délimiteur utilisé lorsqu'un élément a plusieurs valeurs.
