Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Host
gl: Anfitrión

en: Destination
gl: Destino

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )
